İNDİR

Sunum.pdf

Dijital kataloğu buradan indirebilirsiniz.

1990 yılında 24m2’ lik bir atölye olarak başladığımız üretimimiz, 2020 yılından itibaren 2650m2’ lik yeni tesisimizde sürekli gelişen kadromuzla ve tescillenmiş kalitemiz ile devam etmektedir.

Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek ve kendimizi yenileyerek yolumuza devam ediyoruz. Yani biz sadece bir matbaa değil, aynı zamanda bir çözüm ortağıyız. Kuruluşumuzdan bu yana birlikte yürüdüğümüz müşterilerimizin beklentilerine çözüm üretiyoruz.

Firmamız gücünü çalışanlarının ve müşterilerinin düşüncelerinden ilham alabilecek kadar yenilikçi ve sahip olduğu etik değerlerden kopmayacak kadar istikrarlıdır.

Faaliyetimizi hala ilk günkü heyecan ve hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz. “Bir iş önce doğru, sonra güzel olmalıdır” sözünden hareketle, heyecanını kaybetmeyen güleryüzlü ekibimiz ile firmanıza değer katıyoruz.

Bizler aldığımız işi sahiplenir, hazırlarken sanki kendimiz için yapıyormuşçasına özen gösteririz. Bunun sonucunda siz değerli müşterilerimizi; kurumsal kimliğinize yakışır ürettiğimiz ürünlerimiz ile sektörde saygın ve tanınır bir konuma oturtuyoruz. Çünkü şu cümleyi duymayı çok seviyoruz; “Elinize emeğinize sağlık”... Sizi de bekleriz...

Bütün büyük işler, küçük başlangıçlar ile olur. Kocaman koskocaman bir düzlükte gökyüzüne yakın olmak, hiçbir hareketini kaçırmadan izlemek, gökyüzünde ne olup bitiyorsa bilmek öğrenmek isteyen bir halk yaşarmış bir zamanlar. Bir dağ tepe olsa kentlerinde işleri kolaymış. Ama şehirleri kocaman bir düzlüğün ortasındaymış. Ama halkı yıldırmamış ülkelerinin uçsuz bucaksız bir ova oluşu. Günlerce, aylarca çalışmış, toprak, taş taşımış, düzlüğü kocaman bir tepeye çevirmişler. Tepenin üstüne de bir gözlemevi yapmışlar görkemli mi görkemli... Gökyüzüne kenti tırmandırmış, tırmanırmakla kalmamış gökyüzünü yere ayaklarının dibine, gözlerinin önüne indirmişler. Cam kubbenin altına kocaman bir havuz yapıp gökyüzünü buradan seyre koyup ve incelermiş. Masal değil,tüm bunlar gerçek. Selçuklular tarafindan Alaaddin Tepe’de kurulan gözlemevinin öyküsü. Kocaman cam kubbenin havuza yansımasından elde ettikleri yıldız haritasında çalışan insanların gökyüzüne gönül verenlerin önüne serilen gök kubbenin öyküsü. Çabanın, yaratıcılığın, hayal gücünün gerçeğe dönüşmesinin öyküsü. Tıpkı bizim öykümüz gibi.

Kalite yönetim sistemimizin ISO standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi, Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması.

İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşmiş bir şekilde yöneterek, Matbaa sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

İşletmemizin faaliyet alanları içindeki rolüne uygunluk,
Yasal ve düzenleyici şartlar ile müşterilerle karşılıklı hemfikir olunan şartlarına uyum,
İşletmemizin tüm seviyelerinde açıklanarak uygulanması ve sürekliliğinin sağlanması,
Sürekli uygunluk için gözden geçirme, Uygun bir dille iletişim, Ölçülebilir hedeflerle desteklenme.

TOP