İndir

Sunum 01.pdf

Dijital kataloğu buradan indirebilirsiniz.

1990 yılında 24m²’ lik bir atölye olarak başladığımız üretimimiz, 2020 yılından itibaren 2650m²’ lik yeni tesisimizde sürekli gelişen kadromuzla ve tescillenmiş kalitemiz ile devam etmektedir.

Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek ve kendimizi yenileyerek yolumuza devam ediyoruz. Yani biz sadece bir matbaa değil, aynı zamanda bir çözüm ortağıyız. Kuruluşumuzdan bu yana birlikte yürüdüğümüz müşterilerimizin beklentilerine çözüm üretiyoruz.

Firmamız gücünü çalışanlarının ve müşterilerinin düşüncelerinden ilham alabilecek kadar yenilikçi ve sahip olduğu etik değerlerden kopmayacak kadar istikrarlıdır. Faaliyetimizi hala ilk günkü heyecan ve hizmet anlayışımızla sürdürmekteyiz.

“Bir iş önce doğru, sonra güzel olmalıdır” sözünden hareketle, heyecanını kaybetmeyen güleryüzlü ekibimiz ile firmanıza değer katıyoruz.
Bizler aldığımız işi sahiplenir, hazırlarken sanki kendimiz için yapıyormuşçasına özen gösteririz. Bunun sonucunda siz değerli müşterilerimizi; kurumsal kimliğinize yakışır ürettiğimiz ürünlerimiz ile sektörde saygın ve tanınır bir konuma oturtuyoruz. Çünkü şu cümleyi duymayı çok seviyoruz; “Elinize emeğinize sağlık”... Sizi de bekleriz...

1990 › KURULUŞ
1990

24m²’ lik bir atölye olarak üretime başladık

1995

Kendi binamızda daha geniş kapsamlı olarak hizmet etmeye devam ettik.

2000

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni makinelerimiz ile üretime devam ettik.

2007

Dijital makinelerimizin parkurunu genişleterek, müşterilerimize daha geniş kapsamlı hizmet vermeye devam ediyoruz.

2020

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni makinelerimiz ile üretime devam ettik.

ŞİMDİ
TOP